O nas

LUMEN Photography – Anna i Łukasz, służbowo fotografowie, prywatnie małżeństwo. Fotografujemy wszędzie, gdzie nas zaprosicie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zawsze pracujemy razem, co gwarantuje dwa zupełnie odmienne spojrzenia i style. Doświadczenie, jak i profesjonalny sprzęt marki Nikon, którego używamy, są gwarancją pięknych i wyjątkowych zdjęć. Dobre zdjęcia ślubne to dla nas zdjęcia pełne światła, emocji, waszych uczuć, spojrzeń, wzruszeń i uśmiechów.

Jesteśmy członkiem ISPWP – Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych, organizacji zrzeszającej najlepszych fotografów ślubnych z całego świta. Przynależenie do tej wyjątkowej organizacji, jest gwarancją doświadczenia, profesjonalizmu, a także kreatywności i indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Pracujemy na pełnoklatkowych aparatach firmy Nikon oraz jasnych obiektywach, stało- i zmiennoogniskowych. Jesteśmy członkiem NPS – Nikon Professioal Services – programu przeznaczonego dla elity profesjonalnych fotografów posiadających zawodowy sprzęt marki Nikon. Dzięki czemu możecie być pewni, że o nasz sprzęt dbają najlepsi fachowcy, a dzięki regularnym przeglądom jest on zawsze gotowy nawet na największe wyzwania.

 

ispwp_badge_horiz_shortNIKON NPS_biale tlo